Celebrity Cruises

Celebrity Cruises naar Noorwegen

Celebrity Cruises is een premium cruisemaatschappij, vergelijkbaar met vijf sterren hotelservice, met een relatief kleiner aantal schepen. De rederij vaart alleen in de zomer naar Noorwegen. 

Celebrity staat voornamelijk bekend vanwege de hoogstaande cuisine en moderne inrichting. Zeker na het renovatieprogramma om alle schepen op het niveau te brengen van de Edge klasse schepen.

Veel aanbod aan boord

De schepen zijn de laatste jaren groter geworden, toch is er veel ruimte voor elke cruisepassagier. Het aantal crewleden is gemiddeld hoger dan de cruisemaatschappijen met vergelijkbare schepen. De nieuwste schepen hebben bijvoorbeeld een glasblazerij of zelfs echt gras op het bovendek. Ook is er veel kunst aan boord van de schepen. De Celebrity service is herkenbaar door de aandacht die iedere passagier krijgt.

Voordelen met Celebrity Cruises naar Noorwegen

  • Elk schip heeft een binnenzwembad waardoor je altijd, ook met wat slechter weer in Noorwegen, op je Celebrity Cruises schip lekker kunt zwemmen.
  • Ieder jaar vertrekken er cruises vanuit Amsterdam naar Noorwegen

Eten en drinken

Het dineren is een belangrijk onderdeel van de dag. Een driesterren Michelin kok heeft de maatschappij geadviseerd met de menu’s. ’s Avonds zijn er twee vaste zittingen en een open zitting. Voor wie wil bijbetalen zijn er enkele restaurants voor echt luxe dineren. Bij het buffetrestaurant is er hulp beschikbaar voor het dragen van je dienblad.

Celebrity Cruises naar Noorwegen

2026

Noordkaap

Celebrity Cruises vaart in 2026 vanuit Southampton naar de Noordkaap met de modern gestylede Celebrity Apex, een ideaal schip voor als het wat kouder mocht zijn. In 2026 drie maal 13 of 15- daagse cruises. Alle routes zijn anders, waarbij ook België wordt aangedaan en zelfs Rotterdam! De route van 29 augustus is volgens ons de beste omdat je alleen maar bestemmingen in Noorwegen bezoekt. 

  • 6 juni – 15-daagse cruise naar Zeebrugge, Haugesund, Flam, Olden, Molde, Alesund, Geiranger, Tromsø, Honningsvag – vanaf €3169.

  • 11 juli – 13-daagse cruise naar Rotterdam en Zeebrugge, Flam, Olden, Alesund, Tromsø, Honningsvag – vanaf €2854.

  • 29 augustus – 15-daagse cruise naar Stavanger, Alesund, Molde, Geiranger, Bergen, Olden, Trondheim, Tromsø, Honningsvag, – vanaf €3114.

Fjorden

Celebrity Cruises vaart in 2026 met de Celebrity Eclipse vanuit Amsterdam naar Noorwegen. Vanuit Southampton gaat, net als het jaar ervoor, de Celebrity Apex. Aan boord van de vijf-sterren schepen ontbreekt het je aan niets. De rederij biedt een all-inclusive cruise aan: inclusief wifi, drankjes en fooien.

Vanuit Amsterdam zijn er twee identieke Fjordencruises.

  • 14 juni 2026  – 8 dagen – van/naar Amsterdam naar Alesund, Olden, Molde en Bergen, 2 zeedagen 
  • 26 juli 2026 – 8 dagen – van/naar Amsterdam naar Alesund, Olden, Molde en Bergen, 2 zeedagen – vanaf €1316 

Spellencruise!

Je kunt op de afvaart van 14 juni ook boeken voor een specialen spelletjes cruise van reisbureau Captain Cruise. Deze afvaart is dan beschikbaar vanaf €1149 binnenhut/€1299 buitenhut/€1449 balkonhut. Bekijk deze cruise hier

Bekijk de aanbiedingen van Celebrity Cruises

Jaar >
2023
2024
2025
2026
2027
Vertrekhaven >
Amsterdam
Bremerhaven
Hamburg
Kiel
Kopenhagen
Rotterdam
Southampton
Warnemünde
Prijs > ()
Onder €500 ()
€500 – €1000 ()
€1000 – €1500 ()
€1500 – €2000 ()
€2000 – €2500 ()
€2500 – €3000 ()
Boven €3000 ()
Cruisehavens >
Alesund
Alta
Åndalsnes
Bergen
Bremerhaven
Bronnoysund
Eidfjord
Farsund
Franz Josefland
Geiranger
Geirangerfjord
Haholmen
Hamburg
Hardanger
Hardangerfjord
Haugesund
Hellesylt
Henningsval
Kopenhagen
Kristiansand
Kristiansund
Lista
Lofoten
Lysefjord
Molde
Noordkaap
Nordfjordeid
Olden
Oslo
Reine
Rost
Skagen
Skjolden
Sognefjorden
Spitsbergen
Stavanger
Trollfjord
Tromso
Trondheim
Ulvik

Deze schepen varen naar Noorwegen

Cruises van Celebrity Cruises zijn boekbaar bij:

CruiseOnline.com CruiseReizen TUI Zeetours

Miriam

Hi, ik ben Miriam, oprichtster van Fjordencruises én eigenaar van Cruisereiziger. Meer dan 10 jaar geleden ben ik voor het eerst op een cruiseschip gestapt en sinds die tijd heeft het cruisen mij meer dan 200% te pakken. Ik ben ervan overtuigd dat er voor iedereen een geschikte cruise te vinden is. Ik help je graag daarbij!

Vond je dit een handig artikel? Je kunt ons gemakkelijk ondersteunen! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Je helpt ons door via deze links producten te kopen: excursies via GetyourGuide, Bol.com of Coolblue of in onze eigen fanshop!
Alvast hartelijk dank voor je steun!