De van oorsprong Australische touroperator heeft zich de laatste jaren met zeer luxe riviercruises bezig gehouden. Vanwege dit succes is in 2019 expeditieschip Scenic Eclipse bij de vloot gekomen, met onder andere helikopters en een onderzeeboot aan boord. De rederij vaart af en toe naar Noorwegen met haar zeer luxe schepen.
Met slechts 228 of 200 (poolgebieden) gasten verken je de poolgebieden en alles wat daar tussen ligt, inclusief de Noorse kust en Spitsbergen in de zomermaanden. Je betaalt 1 prijs waarbij excursies, drankjes, fooien en wifi zijn inbegrepen.
Scenic cruist twee routes waarin Noorwegen en/of Spitsbergen zijn opgenomen:
25-jul-2025 – een 11-daagse reis vanuit Reykjavik met de ultraluxe Scenic Eclipse waarbij je 4 IJslandse bestemmingen bezoekt, de Faroer Eilanden, de Shetland Eilanden, en in Noorwegen Flam, Gudvangen en Bergen, waar bovendien de cruise eindigt. Vanaf €13.451 (in een suite met balkon, cruise only) of met vlucht €14.640.
17 augustus 2025 – een 13-daagse expeditiecruise vanuit Longyearbyen op Spitsbergen, waarbij je op zoek gaat naar flora en fauna van Svalbard. Vanaf €15.851.
Hi, ik ben Miriam, oprichtster van Fjordencruises én eigenaar van Cruisereiziger. Meer dan 10 jaar geleden ben ik voor het eerst op een cruiseschip gestapt en sinds die tijd heeft het cruisen mij meer dan 200% te pakken. Ik ben ervan overtuigd dat er voor iedereen een geschikte cruise te vinden is. Ik help je graag daarbij!
Vond je dit een handig artikel? Je kunt ons gemakkelijk ondersteunen! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)